REDESIGN WEBU
Cena startuje již od 1500,-
Technologie jde rychle kupředu a úspěšný web je potřeba udržovat stále nový. Proto by se měl čas od času provést redesign stránek, čili jejich modernizace či úplná rekonstrukce. Důvodů pro redesign může být několik. Dobrým příkladem je změna loga společnosti – tato změna by se měla promítnout i do webu. Jiným důvodem často bývá rozšíření služeb a produktů. Web se zkrátka nedá neustále rozšiřovat a proto přijde na řadu redesign nebo kompletní rekonstukce celého webu.Všechny webové stránky musí mít jasný cíl a ten plnit. Pokud to neplatí, něco je špatně a stránky by se měly upravit. Web musí být vzhledově poutavý, snadno dostupný a lehce použitelný.

SPRÁVA WEBU
Cena již od 3000,- ročně
Správu webových stránek nabízíme těm, kteří nemají dostatek času se o své webové stránky starat, nebo mají zájem o využívání služeb odborníků na danou problematiku. Pomůžeme Vám s aktualizací webových stránek a jejich následným rozvojem. Nejčastější formou správy(aktualizace) webových stránek je udržování aktuálního obsahu na stránkách např. doplnění aktualit, změna obrázků v galerii, přidání výročních správ atd. Takovéto změny jsme schopni doplnit na Váš web do jednoho dne od dodání podkladů. Záleží samozřejmě na rozsáhlosti a množství aktualizovaných materiálů.

TVORBA WEBU
Cena již od 3368,-
Každá současná firma musí mít kvalitní webové stránky, aby se tím přiblížila svým zákazníkům, zviditelnila se pro nové zákazníky a prodala více svého zboží. Jednotlivcům web pomůže říci nahlas své názory, propagovat svou tvorbu, pořádat petice či aukce, získávat nové kontakty. Proto je tu firma totweb.cz, která Vám zařídí webové stránky přesně podle Vašich konkrétních potřeb. Naše stránky jsou a budou moderní, dostatečně interaktivní a seriózní. Správné webové stránky jsou základem podnikání i osobních aktivit na webu.